Naše společnost se již mnoho let specializuje na relokační servis a pronájmy bytů a domů ve všech částech Prahy a celé České republiky.
Již mnoho let spolupracujeme s významnými zahraničními společnostmi v Praze. Náš úspěch při tomto podnikání je založen na individuálním osobním přístupu a kvalitních vztazích.
Budeme se maximálně snažit, vyhovět všem Vašim požadavkům.

Kontakty:  +420 773 509 003,  +420 602 870 339,   reality@hausin.cz


Vyhledání nemovitosti a pronájem
S ohledem na potřeby klienta připravíme nabídku vhodných nemovitostí v odpovídajících lokalitách, jak z naší nabídky, tak od jiných realitních kanceláří. Zařídíme prohlídku nemovitostí s klientem, dohodneme odpovídající smluvní podmínky a cenu dle vašich požadavků s využitím našich zkušeností s místním trhem. Také dohlédneme na přípravu nemovitosti a po celou dobu nájmu budeme zajišťovat služby s ním související.

Nabízíme vám individuální služby, které ušetří váš čas.

V denně aktualizované nabídce máme více než 2000 nemovitostí.

Orientace a pomoc při usazení
Nejdříve seznámíme klienta s příhodnými lokalitami a pomůžeme mu vybrat místo k bydlení. Poté napomáháme k usazení tak, abychom, co nejméně narušovali jejich profesionální i soukromý život. Doporučíme pro klienta nejlépe vyhovující obchody, lékaře, možnosti trávení volného času, seznámení s důležitými kontakty a další služby dle specifických požadavků. V případě rodiny s dětmi, klademe důraz na vyhledání správné školy.

Vybavení nemovitosti
Můžeme doporučit interiérové designéry a obchody. Asistujeme jako překladatelé.

Koordinace stěhování a podpora klienta
Zorganizujeme pronájem nemovitosti se stěhováním a doporučíme vhodnou stěhovací společnost tak, abychom ušetřili klientovi výdaje.